Speváčka Celine Dion patrí k najtalentovanejším vo svojom „fachu“ a odhodlanie pokračovať v tom, čo ju baví, ukázala aj po smrti milovaného manžela. Fanúšikovia sú však vydesení z jej nového výzoru, ktorým vzbudzuje doslova hrôzu!

Speváčka Celine Dion (50) patrí ku svetovej speváckej špičke a svojím hlasom aj naďalej obšťastnuje fanúšikov na koncertoch po celom svete. Pred tromi rokmi ju pritom zasiahla tragická udalosť, keď prišla o milovaného manžela Rene Angelila, ktorý objavil jej talent ešte v čase, kedy bola dievčaťom. Po jeho smrti načas radikálne zmenila imidž, no napokon sa vrátila k pôvodnému looku.

Svetová hviezda sa najnovšie ukazuje po boku mladého španielskeho tanečníka, aj keď tvrdí, že ide len o kamarátstvo a ostáva naďalej single. Fanúšikom ale neušiel celkom iný detail, ktorý všetkých poriadne vystrašil.

Celine totiž rapídne pochudla a jej zjav vzbudzuje hrôzu a obavy o speváčkino zdravie. Ona má ale napriek kritickým slovám odkaz pre všetkých neprajníkov: „Ak sa to páči mne, nechcem o tom hovoriť. Netrápte sa. Nefoťte ma. Ak sa vám to páči, budem tam. Ak nie, nechajte ma na pokoji,“ vyjadrila sa podľa denníka Dailymail. A čo hovoríte na nový vzhľad speváčky vy?

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube, Instagram, Twitter