Je tomu len zopár mesiacov, čo sa Jasmina Vrbovská Alagič predstavila v šou Tvoja tvár znie povedome, kde predviedla ďalší zo svojich talentov. Vždy usmiata kráska tu totiž ukázala, že okrem daru reči má aj slušný spevácky talent, vďaka ktorému sa stala jednou z najvýraznejších favoritov štvrtej série úspešnej relácie.

Jasmina, jedna z najsledovanejších žien slovenského šoubiznisu, zahviezdila na jeseň 2018 v hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome. Manželka rapera Rytmusa a mamička rozkošného Sanela v tom čase prekvapila mnohých divákov, keď ukázala, že v okrem pôvabného vzhľadu má i zlato v hrdle. Zamatovo zafarbený hlas okrem iných prekvapil i porotu či profesionálnych spevákov, ktorí si Jasminu doslova zamilovali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

30-ročná moderátorka sa počas svojho pôsobenia v relácii premenila na hviezdy svetových pódii, pričom sa stala Věrou Bílou, Aliciou Keys, Britney Spears, no taktiež Camilou Cabello. Práve jej hit Havana opakovane zaspievala na obrazovkách Markízy v Chart Show, kde vystúpila po boku fantastických Cimbal Brothers. Uplynulé kolo relácie bolo zamerané na najväčšie tanečné hity súčasnosti, pričom prvú priečku obsadila skladba Promises od Sama Smitha a Calvina Harrisa.

Vystúpenie Jasminy a Cimbal Brothers môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/tvmarkizaofficial, jasmina_alagic