Populárna americká speváčka sa počas svojej kariéry mnohokrát postarala o poriadne prekvapenia, keď sa na verejnosti ukázala v rôznych bláznivých účesoch. Katy neprestáva šokovať ani teraz a novým zostrihom ju jej fanúšikovia prirovnávajú nielen k Eminemovi.

Umelkyňa počas svojho pôsobenia na hudobnej scéne stihla už vystriedať mnoho farieb aj dĺžok, no v súčasnej dobe sa rozhodla prekročiť aj svoje hranice a výsledkom je účes, ktorý po prvý raz vyskúšala. Už začiatkom januára 2017 sa Katy nechala odfarbiť na blond, no iní ju podozrievali z toho, že len siahla po dobrej parochni.

Neprešla však dlhá doba a známa speváčka si svoje vlasy po plecia nechala ešte viac skrátiť a verejnosť ohurovala krátkym mikádom, ktoré jej veľmi svedčalo. Ani v tomto neobyčajnom zostrihu Katy nestratila svoju charizmu, práve naopak.

Zdá sa, že táto svetová hviezda znova zatúžila po zmene, a tak si opäť sadla do kresla u kaderníka. Katy Perry si svoje vlasy nechala ešte viac skrátiť a zároveň aj zosvetliť. Nadšená interpretka sa s novým účesom hneď pochválila na svojom instagramovom účte, no jej fanúšikov rozdelil do dvoch táborov. Jedna strana ju pochválila, druhá strana z jej nového vzhľadu nie je moc nadšená. Našli sa aj takí obdivovatelia, ktorí ju dokonca prirovnali k Justinovi Bieberovi, Eminemovi, ale i Kristen Stewart, ktorá sa pýši ešte kratším zostrihom.

Foto: Instagram