Slovenská hudobná scéna je plná výborných speváčok, avšak k tým najpopulárnejším rozhodne patrí krásna Kristína Peláková. 31-ročná hviezda zo Svidníka, ktorá reprezentovala našu krajinu aj v pesničkovej súťaži Eurovízia, má však pre svojich fanúšikov fantastickú novinku.

Je tomu len zopár dní, čo speváčka Kristína, ktorá prednedávnom vydala singel s Davidom Gránským, ukončila svoje dlho očakávané turné s ruským umeleckým telesom Alexandrovci. Hudobná stálica z východu sa s nimi predstavila v dvanástich slovenských mestách, pričom tesne potom si pripravila pre svoje fanúšičky úžasné prekvapenie.

Kristína totiž s príchodom leta spojila i vydanie kolekcie vlastného oblečenia! „Ahojte všetci. Moja nová letná kolekcia dámskych a dievčenských tričiek je na svete. Verím, že vám vyčaria úsmev rovnako ako mne,” prihovorila sa pred pár dňami na sociálnej sieti Instagram. Ako tiež dodala, nový merch speváčky je dostupný v jej internetovom obchode, pričom zahŕňa motívy Kristíniných skladieb.

Ak teda máte záujem, aj vy sa môžete obliecť do trička s motívom „Jabĺčko“ či „Najkrajšie stromy sú na Horehroní. Práve o tých speváčka nôti vo svojej snáď najznámejšej skladbe, s ktorou bojovala aj o víťazstvo v súťaži Eurovízia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/KristinaPelakova