Slovenská speváčka a čerstvá mamička tretieho dieťatka stíha na materskej dovolenke nevídané aktivity. Popri výchove Rubena (4 m.), Zoe (8) a Huga (11) sa okrem domácnosti, fanúšikov aj pracovných aktivitách má čas upraviť a manželovi pózovať v domácom foto-štúdiu!

Je toto vôbec možné? Mnohé mamičky by si počas materskej dovolenky rady dopriali chvíľu oddychu s vyloženými nohami na gauči, v prípade Márie Čírovej to však neplatí. Popri troch deťoch má stále energiu byť manželovi ženou, ktorá sa o seba stará a nestráca iskru. Speváčka hrdo tvrdí: “Moje deti mi nikdy neboli prekážkou, v ničom. Iba obrovským obohatením!!!” Rodinne naladená Mária sa tak nemá problém vynájsť v každen situácií.

Preto sa niet čo čudovať, že si Mária s manželom dokážu nájsť čas aj na spoločné experimentovanie s fotoaparátom: “Dievčatá, už ste niekedy skúšali domáci fotoshooting s manželom? Vy sa nalíčite, urobíte si vlasy, dáte si pekné šaty a začnete pózovať. V tej chvíli by už mal manžel držať v ruke foťák a párová terapia môže začať. Samozrejme, deti musia byť nakŕmené a mať na nejaký čas pútavé zamestnanie, v prípade tých najmenších napríklad spánok. Tento zážitok si určite nenechajte ujsť, dobre sa zabavíte a možno aj fotky budete mať,” opísala manželské radovánky Mária Čírová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ mariacirova