V hudobnom svete sa udiala ďalšia radostná udalosť. Známa speváčka s nezameniteľným hlasom, ktorá svojimi úspešnými piesňami valcuje hitparády po celom svete, sa zasnúbila. Vytúžené “áno” povedala svojej partnerke, s ktorou tvorí pár od roku 2015.

Laura Pergolizzi, ktorú celý svet pozná pod pseudonymom LP, je 36-ročná americká hudobníčka s talianskymi koreňmi. Umelkyňa v hudobnej brandži nie je žiadnym nováčikom. Predtým než ju spoznala verejnosť ako speváčku, spolupracovala s inými svetovými hviezdami, pre ktoré písala texty piesní. Tento rok sa dokonca LP objavila aj na prešovskom Dobrom festivale.

LP sa nedarí len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. Od roku 2015 tvorí pár s kolegyňou z hudobnej brandže Lauren Ruth Ward, no čoskoro v ich životoch zaznejú svadobné zvony. Lauren totižto pokľakla pred nadanou speváčkou obľúbeného megahitu Lost On You, ktorá nakoniec povedala “áno”. Túto radostnú správu oznámila svojim fanúšikom i celému svetu prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila zamilovanú snímku so svojou partnerkou. K nej zároveň pripísala, že možno už čoskoro si vymenia manželské sľuby.

LP touto snímkou oznámila svoje zásnuby

Zdroj | Foto: Instagram | Video: YouTube