Nielenže závidíme ľuďom žijúcim za hranicami našej krajiny, ale zdá sa, že už si slepo závidíme aj navzájom. Niečo podobné sa prihodilo populárnej speváčke Sime, ktorá vydala svoj najnovší hit s názvom „Spolu“. Podľa jedného domáceho portálu bol údajne okopírovaný!

Pýtame sa: Kam sa podela všetká ľudskosť? Prečo nemôžeme byť šťastí z úspechu jednej z nás a musíme neustále vnášať do všetkého iba faloš a kritiku? Podobné otázky si isto-iste kladie krásna a najmä talentovaná speváčka Sima a jej fanúšikovia. Nemenovaný slovenský portál totiž zverejnil krátko po zverejnení najnovšieho Siminho singlu „Spolu“ článok, v ktorom obviňuje Simu z plagiátorstva. O čo presne ide?

Podľa informácií čerpajúcich zo spomínaného článku, Sima mala ÚDAJNE zverejniť na svoj Youtube kanál singel, ktorý sa nenápadne podobá na svetoznámy megahit od Rudimental – Waiting All Night. Aký je však VÁŠ názor? Myslíte, že Sima skutočne urobila podvod a bola právom obvinená z plagiátorstva? My si totiž nevieme pomôcť, ale nejakú mega podobu v týchto piesňach nevidíme…

SIMIN NAJNOVŠÍ SINGEL

PIESEŇ, KTORÁ MALA BYŤ OBEŤOU PLAGIÁTORSTVA

Zdroj: markiza.sk | Foto/Videá: Youtube