Je mladá a úspešná. Fanúšikovia ju zbožňujú a pravidelne koncertuje pred vypredaným publikom. Jeden z koncertov v Londýne si však bude pamätať zrejme do konca života. Pred jednou zo svojich intímnych piesní totiž svojím priaznivcom prezradila tajomstvo, ktoré tajila celé štyri roky.

30–ročná speváčka Jesse J, vlastným menom Jessica Ellen Cornish, si pred tisíckami fanúšikov vyliala svoje srdce. Lekári jej totiž pred štyrmi rokmi oznámili zdrvujúcu diagnózu, že nebude môcť mať deti. ,,Nehovorím vám to preto, aby ste so mnou sympatizovali, pretože som jedna z milióna, ktorým sa to deje. Ak ste pocítili podobnú bolesť, túto skladbu spievam pre vás,“ vyhlásila.

Zronená žena následne zaspievala pieseň “Four Letter Word“, ktorú napísala, keď cítila veľký smútok a sklamanie z faktu, že sa nikdy nestane matkou. Na koncerte sa zúčastnil aj herec Channing Tatum, ktorý v týchto chvíľach so speváčkou randí. ,,Táto žena práve vyliala svoje srdce na pódiu… Kto tam bol, stal sa svedkom niečoho úžasného. Wow,“ napísal na sociálnej sieti.

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: YouTube, Facebook/Jesse J  |  Video: YouTube