Speváčka Tina, vlastným menom Martina Csillagová patrí k obľúbeným osobnostiam na Slovensku. No pred pár mesiacmi sa rozhodla vytratiť sa zo sociálnych sietí a tak iba občas vidíme niečo z jej súkromného života. Najnovšie sa pochválila úžasnou novinkou.  

Aj napriek tomu, že sa Tina rozhodla skončiť so sociálnymi sieťami, ktorým sa venovala niekoľko hodín denne na úkor svojej rodiny, rozhodla sa na pár dní opäť objaviť. Mali sme tak možnosť vidieť jej rodinu v plnej kráse.

Dokonca fanúšikovia videli priestory z jej nového domu, ktorý si doslova vysnívala. S raperom a zároveň manželom Separom totiž kúpili holodom, ktorý starostlivo zariaďovali. Rodina tam už aj oslavovala prvé Vianoce. V príspevku uviedla, prečo si tak svoju novú pevnosť cení.

Prečítajte si tiež: Škandál v RTVS? Herečka počas vysielania ukázala úplne holý rozkrok a prsia!

,,Som hrdá, vďačná a dojatá, že sme to takto zvládli, lebo každý klinec, doštičku, poličku, úchyt, konzolu či vázu (potrebujem dodať, že môj muž je kráľ vŕtania a vymeriavania) sme vyberali trpezlivo a hoci to bolo vyčerpávajúce, vo výsledku je tu toto. Miesto, kde sa vraciam tak rada, že občas ani nerozprávam,“ uviedla Tina na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram, Facebook, Youtube