S príchodom nového milénia ovládlo celú Európu kontroverzné duo Tatu, ktoré tvorili speváčky Lena Katina (37) a Julia Volkova (37). Aj keď sa dievčatá prezentovali ako partnerky, obe napokon priznali, že šlo len o marketingový ťah a v súkromí obe preferujú vzťahy s mužmi.

V roku 2001 spôsobili mimoriadny ošiaľ ruské speváčky Lena Katina a Julia Volkova, ktoré rebríčky hitparád ovládli singlom Nas Ne Dogonyat či All the Things She Said. Aj keď ruské hviezdy svojho času svorne tvrdili, že je medzi nimi viac než priateľstvo, čo ukazovali nielen vo videoklipoch, ale aj na pódiách, neskôr sa predsa len ukázalo, že šlo len o premyslený marketingový trik.

Kým čiernovláska Julia Volkova je dnes mamičkou dvoch detí, z ryšavky Leny je pár dní vydatá žena. „Znova som sa zosobášila… Nemôžem tomu uveriť. Ľúbim ťa,” napísala k záberu na Instagrame nadšená nevesta a ako dodala, hodnota jej zásnubného prsteňa obsahuje veľa núl. Jej manželom sa stal milionár Dmitry Spiridonov, pričom do roku 2019 bola vydatá za slovinského hudobníka Sashu Kuzmanoviča, ktorému porodila syna Aleksandra.

„Podpísali sme papiere a bolo to. V najbližšej dobe si spravíme veľkú oslavu. Ja aj Dima vieme, čo chceme urobiť. Jeden pre druhého urobíme čokoľvek,” povedala o svadbe speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Video zo svadby Leny

Zdroj: IG/lenakatina, wallpaperflare.com