Česká speváčka, ktorá sa pre našincov zviditeľnila najmä na Markíze, prehovorila o tom, čo je pre iných tabu. Povedala, kedy s pohlavným životom začala, ako je na tom teraz, či kedy dosiahla prvý orga*mus.

[sociallocker]Markéta Pouličkovú (28) je známa z účinkovania v markizáckej relácii Hlas Česko Slovenska, kde sa dostala poriadne ďaleko.  V českej relácii 50 odtieňov Thomase Kruchiny na blesk.cz bola poriadne otvorená. Povedala, že keď mala napríklad 18, o pohlavnom styku nič nevedela, ale prevádzkovala ho. Začína si to vraj užívať až teraz so svojím súčasným partnerom.

Takto speváčka vyzerá dnes. Venuje sa aj muzikálom.

“Ako žena už neriešim také veci ako predtým. Naučila som sa mať rada svoje telo, samu seba, ako vyzerám. Veľa mladých dievčat trpí utkvelou predstavou, že majú malé prsia či veľký zadok. Okolo 30-tky sa to v tej hlave ženy prepne a začne sa mať rada tá ako je,” vysvetľuje, prečo si to viac užíva teraz. Markéta dokonca odpovedala aj na otázku, kedy dosiahla prvý orga*mus. Prezradila, že to bolo celkom neskoro, nepamätá si to presne, ale bolo to vraj po 20-tke.

Takto vyzerala Markéta pred pár rokmi v Hlase Česko Slovenska

Myslí si, že to bolo celkom neskoro, až s ale tretím či štvrtým partnerom. “Ja som dlho ani nevedela, čo to je. Poviem to na rovinu. Veľa dievčat už v 18-tke hovorí, že vie, čo je to orga*mus. Ja mám pocit, že možno ani nie. Že to zistia až po tom, keď narazia na toho partnera, ktorý to s nimi bude vedieť,” myslí si Pouličková.  Speváčka prezradila, že o panenstvo prišla, keď mala 17. A bolo to s chlapcom, s ktorým chodila dva a pol roka. Jej terajší partner je bubeník. Speváčka má veľmi rada aj divoký se*. Pred pár dňami ste ju mohli vidieť spievať aj v ChartShow.

Zdroj: tv.blesk.cz | Foto/Video: Facebook[/sociallocker]