Slávna speváčka v týchto dňoch prežíva obrovský smútok a žiaľ, na ktorý nebola pripravená. Spoločne s manželom sa tešila na druhého potomka, no zasiahla tvrdá rana osudu. So svojou stratou sa napokon podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti.

Christina Perri je slávnou speváčkou a textárkou, ktorá vydáva hit za hitom. V posledných mesiacoch však išla jej hudobná kariéra bokom a pripravovala sa na príchod druhého potomka. Spoločne s manželom Paulom Costabilem už vychováva 2-ročnú Carmellu.

Pred pár dňami musela byť 34-ročná kráska hospitalizovaná, pričom svojich priaznivcov informovala, že pôrod sa už čoskoro blíži. Nešetrila úsmevom, ktorý sa však z jej tváre rýchlo stratil. Speváčka soundtracku k Twilight ságe sa totiž na pár dní odmlčala.

Je to pár hodín, čo fanúšikom oznámila, že jej druhorodená dcérka bojovala o život zo všetkých síl, no napokon zomrela. ,,V noci sme prišli o naše dievčatko. Narodilo sa v tichosti po tom, čo tak veľmi bojovalo, aby prišlo na tento svet. Teraz je už v pokoji a v našich srdciach bude žiť navždy,“ napísala zdrvená umelkyňa, pričom zverejnila srdcervúci záber malej ručičky zosnulého bábätka.  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/christinaperri