Spevák Lukáš Adamec (31) momentálne zrejme neprežíva práve rodinnú idylku. Potvrdila sa totiž informácia o jeho rozvode, no to nie je to najhoršie. Exmanželka hudobníka urobila s deťmi drsný krok!

Lukáš Adamec má hlavu v smútku. Manželská kríza medzi spevákom a jeho polovičkou, o ktorej sa šepkalo už dlhšie obdobie, sa potvrdila a dvojica sa odhodlala k radikálnemu kroku. Podľa informácii Nového Času by mali byť dnes už bývalí manželia rozvedení. To však nie je to najhoršie.

Okrem zničeného vzťahu totiž dvojica vychovávala aj dve spoločné lásky, synčeka Tea (4) a dcérku Leu (2). Práve tie sú zrejme najväčším problémom rozídeného páru. Miriam (29) sa totiž rozhodla po rozvode presťahovať naspäť na rodný východ a zakotvila v Košiciach. So sebou ale zobrala aj deti a spevák, na ktorého je spoločný dom neďaleko Bratislavy napísaný, tak ostal bývať úplne sám.

Na svojom blogu hnedovláska taktiež priznala, že začiatok nového života slobodnej matky nebol jednoduchý a všetok svoj čas a energiu venuje práve budovaniu nového zázemia pre seba a svoje ratolesti. Lukášovi, ktorý zrazu prišiel o rodinu, ale príliš do reči nebolo a o momentálnej situácii odmietal hovoriť.

Lukáš Adamec sa rozviedol s Miriam
Exmanželka sa odsťahovala naspäť do Košíc
So sebou si však zobrala aj ich dve deti…
Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram