Šoubiz Spevák Dušan Grúň a jeho manželka sú na dne: Takéto odporné poníženie...

Spevák Dušan Grúň a jeho manželka sú na dne: Takéto odporné poníženie od televízie nečakali!

Spevák Dušan Grúň (75) sa rozhodol v rámci krstu svojich CD vycestovať spolu so svojím štábom. Vtedy však ešte nemal tušenia, aké poníženie zažije pred celým Slovenskom počas sobotňajšieho večera.

Dušan Grúň sa v rámci krstu svojich CD vybral na cesty spolu so svojím štábom, ktorý ho mal pri viacerých príležitostiach nahrávať a dokumentovať jeho cestu. Spevák však vtedy ani zďaleka nemal tušenia, že do rúk televízie sa dostanú aj zábery, ktoré pre svoju nedôstojnosť nemali ani len vzniknúť.

Prečítajte si tiež: 

Člen štábu totiž nahrával aj vo chvíľach, o ktorých nemal Grúň ani tušenia. Najhoršie vypálila snáď situácia po vystúpení, keď sa legendárny spevák vrátil do hotela. Na verejnosť tak v relácii Smotánka unikli zábery, na ktorých si prerátava peniaze za vystúpenie, ako aj obnažené fotky v spodkoch či chrápajúci spánok v posteli, foto >>> TU <<<. Vysielanie neuniklo ani samotným manželom, ktorí sú z tohoto počinu televízie zrútení: „Je to dehonestujúce. Neviem, čí to bol nápad. Vedel som, že ma točia, ale vyslovene som zakázal, aby tieto súkromné veci točili a napriek tomu to tam dali,“ sťažuje sa starší spevák Pluske. Jeho manželka je z toho rovnako na dne: „Taký človek, aký je Dušan, si to nezaslúžil. Toto bolo vážne odporné. Ja som mala z toho v nedeľu ťažkú depresiu,“ priznala sa pani Majka. Televízia Markíza však tvrdí, že súhlas ako aj materiály im poskytol samotný člen Grúňovho štábu.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook