Dve legendy bývali kedysi veľmi dobrými priateľmi. Všetko sa ale malo časom zmeniť. Spevák Elton John sa dnes konečne rozhodol prehovoriť o tom, aký bol jeho vzťah k Michaelovi Jacksonovi a ako ho videl v jeho posledné mesiace na tomto svete.

„Poznal som ho, odkedy mal 13 či 14 rokov. Bol tým najrozkošnejším dieťaťom na svete. Ako však roky ubiehali, začal sa pred svetom a realitou uťahovať do svojej ulity – podobne ako svojho času Elvis Presley,“ napísal vo svojej novej knihe Ja spevák Elton John. Tá má slúžiť ako jeho memoáre, v ktorých nešetrí nielen seba, ale aj svojich kolegov.

Kedysi boli dobrými priateľmi. Michael Jackson sa ale následne začal odtŕhať od sveta aj reality.

Smutný pohľad na ľudskú trosku

John si v knihe zaspomínal na jednu večeru, na ktorú bol pozvaný aj Michael. Ten nielenže do seba nedostal ani sústo jedla, ale v jednom momente sa z ničoho nič postavil a odišiel od stola. O pár chvíľ ho našli v spoločnosti hostiteľovej chyžnej a jej 11-ročného syna. Hrali sa spolu. „Z nejakého dôvodu sa viac nedokázal zdržiavať v spoločnosti dospelých ľudí,“ vyjadril sa Elton.

„Len Boh vie, že sa dialo v jeho hlave a čo za lieky na predpis doňho pumpovali, no zakaždým, keď som ho počas jeho posledných rokov videl, pomyslel som si, že z toho úbožiaka zostala totálna troska. A to nemyslím v zmysle obyčajnej únavy či poklesu na duchu. Z toho chlapa sa stala vážne mentálne chorá a narušená osobnosť! Bol to nesmierne smutný pohľad.“

Elton John dnes prežíva druhý vrchol svojej kariéry. V kinách sa prednedávnom objavil jeho životopisný film a čoskoro mu vyjde aj vlastná autobiografia.

Nemá pokoj ani po smrti

Zdá sa, že na nebohého Michaela Jacksona sa po jeho smrti valí obvinenie za obvinením. Najnovšie sa o rozruch postarala začiatkom tohto roka dvojica producentov, ktorá vytvorila dokument Odchod z Neverlandu. Obaja zhodne tvrdili, že spevák ich ako deti se*uálne zneužíval. Jackson sa dnes už proti podobným tvrdeniam nemôže brániť, avšak v minulosti ich bez mihnutia oka vyvracal. Za mŕtvu legendu preto bojujú aspoň jeho právnici, ktorí zažalovali spoločnosť HBO – práve tá totiž na základe dokumentu natočila film. Na jeho margo sa vyjadrili: „Nie je to nič iné, než opätovné omieľanie zastaraných a vyvrátených obvinení.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: People.com | Foto: Facebook/eltonjohn, eltonjohnpictures, raydelpopfans, wallpapersafari.com, wallpapercave.com