Svetoznámy spevák, ktorého milujú fanúšikovia po celom svete, sa rozhodol prerušiť kariéru. Po vyčerpávajúcich koncertoch oznámil dojímavý dôvod, pre ktorý sa sťahuje z pódií do ústrania.

Svetoznámy spevák Ed Sheeran, ktorý má po celom svete milióny nadšených fanúšikov, oznámil na poslednom koncerte svojho gigantického turné s názvom „Divide Tour“ smutnú novinku. Hudobník si dáva od vystupovania dlhšiu pauzu. Ohlásil to na koncerte v Ipswich v pondelok.

Možno viete, možno nie, ale bol som na turné Divide vyše dvoch rokov a toto je úplne posledný deň,“ začal svoj príhovor podľa informácii denníka TheSun. Eda si počas obrovského turné vypočulo vyše 9 miliónov fanúšikov, ktorí sa teraz musia zmieriť s tým, že svojho miláčika nejakú dobu neuvidia. „Som šťastný, že ste všetci prišli a že končíme práve tu. Toto je moje posledné vystúpenie zrejme až na 18 mesiacov. Uvidíme sa o pár rokov,“ dodal s poďakovaním.

Slávny spevák sa rozhodol stiahnuť na pár rokov do ústrania a dôvod vás dojme. Ed sa chce venovať svojej drahej manželke Cherry Seaborn, ktorú si vzal minulý rok. Miláčik publika ale svoj odchod nevidí dramaticky a na sociálnej sieti upokojil všetkých priaznivcov. „Rozhodne ešte neodchádzam do dôchodku. Dávam si pauzu 18 mesiacov, budem pracovať na novom albume a dávať si prechádzky s mačkami,“ zažartoval na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram/teddysphotos