Spevák Kuly schytal od divákov tvrdú kritiku: Za všetko môže vystúpenie Mary Bartaloš!

Dátum:

Štvrté kolo relácie Tvoja tvár znie povedome prinieslo opäť fantastické výkony. Diváci mohli vidieť na pódiu poriadne zvodné čísla, ale aj rockové “vypaľovačky“. Hodnotenie jedného z porotcov však mnohým fanúšikom poriadne zdvihol tlak. Kuly sa dostal do nemilosti divákov, keďže mal byť k jednej zo súťažiacich nespravodlivý.

Televízia Markíza odvysielala ďalšie kolo relácie, kde osem známych osobností opäť napodobnilo svetoznáme hviezdy. Víťazom tejto časti sa stal Miro Šmajda, ktorý fantasticky stvárnil speváka Chubbyho Checkera (76). Poukaz od nadácie Markíza následne venoval OZ My mamy, ktoré pomáha mamám a deťom, ktoré sa stali obeťami domáceho násilia.

Najväčšou hviezdou večera sa však stala herečka Mary Bartaloš, ktorá sa premenila na speváčku Ciaru, pričom sa dokonale zhostila pesničky “Level Up“. Celé svoje číslo totiž fantasticky odspievala, ale hlavne odtancovala. Dokonca zožala “standing ovation“ od celej poroty.

Práve hodnotenie talentovanej krásky sa stalo kameňom úrazu. Kuly totiž obodoval Mary na 3 body, pričom výkon herečky Zuzany Haasovej ohodnotil na viac bodov, konkrétne štyri body. Jeho rozhodnutie divákov poriadne nahnevalo a na sociálnej sieti mu to dali poriadne zožrať. Bohužiaľ, niektoré komentáre nespokojných fanúšikov boli vymazané, zrejme aby neuškodili lídrovi kapely Desmod.

Kritika divákov:

,,Ako Kulymu sa ešte nedokrvil mozog??? Hassovej dať viac bodov ako Mary??? Čo mu na tom gauči viac ukázala pod tou sukňou … ale ako počúvam, tak všetkým teda preplo, len Alagič je normálna.“

,,Predpokladám, že je to už vopred dohodnuté, kto ktoré kolo vyhrá. Inak si to hodnotenie neviem vysvetliť. Aj keď Miro bol super. Ale napríklad podľa Kulyho bola Zuzana lepšia ako Mary???“

,,Bol dobrý, ale podľa mňa bola naj Mary. Nikto okrem Jasmíny jej body nedá a Kuly iba 3, to už keď Haasová bola podľa neho lepšia ako Mary, tak má asi problémy so zrakom a sluchom. Alebo je to jednoducho dohodnuté, dopredu kto vyhrá.“

Zdroj: Facebook  |  Foto: Facebook, Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...