Spevák Lukáš Adamec prežíva ťažké obdobie: Rozchod s manželkou?!

Dátum:

Ďalší celebritný rozchod?! Spevák Lukáš Adamec, ktorý sa dostal na výslnie prostredníctvom súťaže SuperStar má prežívať zložité obdobie. Rozchádzajú sa s manželkou, s ktorou majú dve malé deti?

Lukáš Adamec, ktorého si isto pamätáte zo SuperStar či z Tvoja tvár znie povedome a ktorý sa sem-tam objaví aj v markizáckej Chart Show, je úspešný hudobník. Rovnako sa mu darí aj v osobnom živote, teda aspoň navonok. Na sociálnej sieti často zdieľal fotografie aj zo svojho súkromia a pôsobil spokojným dojmom. No teraz to vyzerá tak, že sa niečo deje a spevák, ktorý si po pár mesiacoch vzťahu vzal tehotnú priateľku Miriam, s ktorou má teraz dve malé deti, to má doma napäté.

Podľa zdrojov portálu cas.sk, to v spevákovej domácnosti nevyzerá ružovo a viacero vecí vyzerá tak, akoby už dvojica nebola spolu. Samotnému Lukášovi do reči ohľadom tejto témy veľmi nebolo a pre portál sa vyjadril spôsobom, že v ktorom vzťahu nie sú problémy. Ba dokonca v markizáckom Teleráne sa nedávno nevedel k manželke veľmi vyjadriť a ona na tieto otázky nereagovala. Na sociálnej sieti však sama napísala príspevok v zmysle, že šťastie je dočasné a zvrátiteľné. Veľavravná bola aj veta, že jeden deň sa srdce teší a druhý je rozbité na milión kúskov, a to čo je na prvý pohľad dokonalé sa rozbilo ako domček z kariet. Príspevok však ešte viac zvýraznila slovami ako „koniec“ a „srdce na milión kúskov“.

Lukáš vraj smútok, už nech je to z akéhokoľvek dôvodu, zaháňa fyzickou námahou, teda cvičením.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...