Spevák Lukáš Adamec (31) prechádza veľmi náročným obdobím so svojou manželkou Miriam (29), s ktorou mali už nejakú dobu čeliť vážnej kríze. Zdá sa, že ju napokon neustáli a manželstvu bude čoskoro koniec. Toto má byť dôvod…

Spevák Lukáš Adamec sa nemôže sťažovať na úspechy v hudobnej kariére a množstvu práce, ktorá sa mu núka. Škoda len, že si rovnaké slovká šťastia nemôže momentálne povedať aj v súkromnom živote, kde, naopak, aktuálne prežíva mimoriadne krušné chvíle. Bývalý superstarista, ktorý má s manželkou dve krásne deti, synčeka Tea (4) a dcérku Leu (2), má zrejme hlavu v smútku z toho, čo sa deje v jeho rodine. Už v lete mala dvojica prežívať vážnu manželskú krízu, hoci obidvaja verili, že problémy ustoja. Miriam vtedy na sociálnej sieti napísala smutné slová: “Jeden deň sa srdce teší a druhý je rozbité na milión kúskov,” znel veľavravný text.

Neskôr ale spevák musel smutne priznať, že jeho manželstvo sa skončilo a bude sa rozvádzať. Pre Nový Čas prezradil, čo je dôvodom krachu ich vzťahu, ktorý sa zdal spočiatku idylický. Svoju veľkú rolu pri rozpade zohral práve jeho muzikantský život a veľa povinností mimo domova: “Určite aj to bude jeden z dôvodov, ktorých je však oveľa viac…“ priznáva hudobník, ktorý už v minulosti uznal, že mať za manžela speváka nie je med lízať: “Nie je ľahké žiť s muzikantom. Je to šikovná mama a manželka,” hovoril v čase, kedy bola dvojica ešte spolu.

Lukáš si už medzičasom urobil jasno aj v tom, ako bude vyzerať jeho život po nepríjemnom ukončení manželstva: “Chcem, aby boli všetci šťastní, aby boli zdravé a šťastné moje deti, ale hlavne chcem, aby som bol šťastný aj ja. To je všetko,“ uzatvára bolestivú tému optimistickými slovami.

Lukáš Adamec sa rozvádza…
Jedným z dôvodov krachu manželstva má byť aj jeho muzikantský život

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram