Obľúbený spevák sa pripravoval na koncertné turné, no napokon musel zmeniť plány. V priebehu niekoľkých dní sa plánované akcie zrušili, čo zarmútilo milióny fanúšikov. Miláčik žien nakoniec musel ísť s pravdou von a prihovoril sa priaznivcom, kde im povedal o svojich zdravotných problémoch.

Justin Bieber pred pár týždňami prekonal ochorenie COVID-19, no s tak vážnymi následkami určite nerátal. Podstúpil niekoľko vyšetrení, ktoré mali vysvetliť, prečo mu ochrnula pravá časť tváre. ,,Mám syndróm nazývaný Ramsayov Huntov syndróm a je spôsobený vírusom, ktorý napadá nervy v mojom uchu a mojej tvári a spôsobil, že moja tvár je paralyzovaná. Nemôžem uveriť, že to hovorím,“ povedal vo videu na sociálnej sieti.

28-ročný spevák fanúšikom názorne ukázal, že nemôže žmurkať alebo sa usmiať. Problémy má dokonca aj s jedením. Je zrejmé, že kanadského hudobníka mrzia zrušené koncerty. Podľa jeho slov však nie je schopný podať najlepší výkon a nerád by sklamal ľudí, ktorí ho podporujú.

Manžel modelky Hailey Baldwin pravidelne robí tvárové cviky, ktoré mu pomáhajú. Pevne verí, že sa jeho tvár o pár týždňov vráti do normálu a opäť bude môcť stáť na pódiu. ,,Dúfam, verím Bohu a nepochybujem, že to všetko sa deje z nejakého dôvodu. Nie som si istý, čo to je práve teraz, ale medzitým budem odpočívať a milujem vás, ľudí. Mier s vami,“ dodal Justin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/justinbieber  |  Foto: IG/justinbieber, Pixabay