Fanúšikovia momentálne súcitia so spevákom, ktorý namiesto radosti zo svadobného dňa oplakáva svoju snúbenicu. Zdrvujúca správa, ktorú sám zverejnil na sociálnej sieti, šokovala nielen jeho, ale i blízku rodinu a priateľov. Smrť mladej ženy bola o to šokujúcejšia, keďže nemala žiadne zdravotné problémy.

Spevák Tom Mann sa dostal do pozornosti médií účinkovaním vo svetovo obľúbenej speváckej šou X FACTOR. Jeho hudobná kariéra sa raketovo rozbehla, a zároveň sa tešil aj z udalostí, ktoré sa stali v jeho súkromnom živote. So svojou snúbenicou Danielle Hampson sa pred ôsmimi mesiacmi stali hrdými rodičmi krásneho chlapčeka Bowieho.

18. jún mal byť ich vysnívaným svadobným dňom. Namiesto toho však 28-ročný umelec oznámil, že jeho milovaná partnerka náhle zomrela. „Nikdy sme sa nedostali pred oltár, nevymenili si manželské sľuby, netancovali prvý manželský tanec, ale viem, že vieš, že ty si bola mojím svetom a tým najlepším, čo ma v živote stretlo, Danielle,“ napísal so zlomeným srdcom na sociálnej sieti.

Smrť 34-ročnej mamičky bola zahalená rúškom tajomstva, pričom spevák, rodina ani priatelia nechceli hovoriť s médiami o jej príčine. Podľa najnovších informácií sa Danielle stala osudnou autonehoda v deň ich svadby, keď cestovala na ceremóniu, aby sa vydala za lásku svojho života. To jej však už dopriate nebolo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: latestinbollywood.com  |  Foto: IG/tommanninsta, depositphotos.com