Rodičia musia počas vianočných sviatkov vymyslieť pre svoje deti program, ktorý ich dostatočne zabaví. Čas strávený so svojimi potomkami je síce radostný, no zároveň aj vyčerpávajúci. Oteckovi preto prišiel na um fantastický nápad, ktorý valcuje internet.

Monica Weber spoločne s manželom vychováva štyri deti v americkom štáte Colorade. Matka však bola nútená ísť na väčší nákup, pričom ratolesti zostali na starosť unavenému Michaelovi. Tomu napadla aktivita, vďaka ktorej si odpočinul, a zároveň zamestnal svoje deti.

Po príchode tak zostala Monica príjemne šokovaná a rozhodla sa, že spraví fotografiu, ktorú zverejnila na sociálnej sieti. ,,A potom som sa vrátila domov a uvidela som toto. Som si celkom istá, že je to najskvelejší muž, akého som kedy poznala. Kázal im vytvoriť realistické umenie, zatiaľ čo on pózoval v spánku. Víťaz dostane čokoládu. Skvelé Michael, skvelé!“ pochválila manžela. Geniálny nápad nadchol aj ďalších rodičov, ktorí konanie 4-násobného otca označili za ,,inteligentné rodičovstvo“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Facebook/Monica Weber