Dlhoročnú moderátorku Dagmar Dianovú (42) zrejme poznáte najmä pod pseudonymom ,,Didiana“. Aj napriek tomu, že moderuje mnohé spoločenské akcie, ľudia ju registrujú predovšetkým z rádia. Zub času sa však podpísal aj na sympatickej blondínke, ktorá sa rozhodla ísť pod nôž.

Didiana sa neustále udržuje v kondícií a môže sa tak pýšiť krásnou postavou. Sú však časti tela, ktoré cvičením zmeniť nedokáže. Známa spíkerka si tiež uvedomila, že si čoraz častejšie upravuje svoje fotografie, keďže sa jej nepáči nadmerná koža na viečkach.

Zrejme poslednou kvapkou pre moderátorku bol návrh jej mamy, ktorá blondínke navrhla, či by nechcela na Vianoce ako darček operáciu viečok. Po tom, čo jej zákrok navrhla aj samotná rodina, Dianová sa rozhodla konať a podstúpila plastickú operáciu.

Pred pár mesiacmi sa tak zverila Didiana do rúk lekárov a nechala si urobiť korekciu viečok. „Už som prestávala dobre vidieť, občas to bola taká mrchavá ťažoba na očiach… Tak je dobré si to dať trošička zdvihnúť, uviedla pre cas.sk vynovená moderátorka, ktorá po zákroku vyzerá rozhodne mladšie.

Predtým

Po zákroku

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/didiana_original, Facebook/ChartShow TV Markíza,