Ak ste jednou z tých, čo nevlastnia odlakovač a čakáte, až vám farba sama zíde dolu, máte šťastie. Dnes sa už nemusíte hanbiť za neupravené nechty, či olúpaný lak. Smelo a hrdo ich noste, pretože možno ani neviete, že je to najnovší hit, ktorý sa objavil na New Yorskom Fashion Weeku.

Všeko má na svedomí módna značka Hood by Air, ktorá poslala svoje modelky s vyblednutým a odštiepeným lakom na mólo, čo nezostalo bez povšimnutia. Nie, nezabudli si odskočiť na manikúru. Nechty, ktoré vyzerajú ako keby sa s nimi práve niekto hrabal v špine boli vytvorené účelovo. Manikérka Dawn Sterling použila čiernu akrylovú farbu, ktorú najskôr naniesla, a potom zotrela. Na dotvorenie extra špinavého vzhľadu sa výborne hodil aj lak značky Chanel. Aká irónia! Toto by sa slávnej Coco asi nepáčilo.

Keď ste sa práve pozreli na svoje nechty a zistili, že vyzerajú podobne nezúfajte. Pokiaľ si môžete dovoliť kabát za 25 000 dolárov, nemusíte sa zaujímať už o nič iné. Nech si ostatní myslia, čo chcú. Vy to jednoducho majte v paži!

zdroj: seventeen.com, nymag.com    foto: instagram, gettyimages, pixabay