Je tomu len zopár dní, čo celé Slovensko doslova atakovalo video z prvého zasadnutia obecného zastupiteľstva, ktoré neslávne preslávilo dedinku Fekišovce po celej krajine. Kým starostka žiadala, aby sa záznam z udalosti nezverejňoval absolútne pred nikým, len za jedinú noc ho paradoxne videlo takmer pol milióna užívateľov sociálnej siete Facebook.

Starostka z obce Fekišovce, ktorá sa nachádza v okrese Sobrance, zvolala po svojom zvolení prvé oficiálne zasadnutie obecného zastupiteľstva, ktoré malo pôvodne prebiehať v priateľskom duchu. Malú dedinku, obývanú približne 300 obyvateľmi, však zo dňa na deň zviditeľnilo video, ktoré obletelo doslova celé Slovensko. Práve na základe mimoriadneho úspechu a virality zverejnil moderátor Sajfa výzvu, po ktorej naplnení mienil osobne zájsť do kontroverznej dedinky Fekišovce.Ak bude mať táto fotka viac ako 20-tisíc lajkov, pôjdem zachrániť Fekišovce osobne,” uviedol k snímke moderátor.

Aj keď dal fanúšikom čas niekoľko dní, výzva bola splnená za jedinú hodinu! Sajfa sa preto dohodol s poslucháčkou Fun radia, ktorá ho aj s tímom čakala priamo vo Fekišovciach, kde mu osobne ukázala najdôležitejšie zastávky v momentálne najpopulárnejšej obci Slovenska.

„Chcem naozaj zdôrazniť, že do Fekišoviec sme sa nevybrali za účelom sa niekomu vysmievať alebo niekoho znemožniť. Išli sme tam predovšetkým preto, lebo to bola internetová senzácia posledných dvoch týždňov a navyše sme boli vysielať v Michalovciach, takže sme boli ozaj nablízku,“ uvádza dôsledne Sajfa, ktorý nemal napriek návšteve obce v záujme nikoho zosmiešniť. Vlog z Fekišoviec môžete vidieť približne od siedmej minútu.

Video, ktoré zvalcovalo slovenský internet

Zdroj: YouTube, Facebook