Markizácka šou Extrémne premeny sa teší mimoriadnemu úspechu, pričom diváci majú možnosť spoznať mnohých zaujímavých ľudí, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život. Kým v polovici septembra pomohol Maroš Molnár s chudnutím 20-ročnej Michaele túžiacej stať sa úspešnou kozmetičkou, uplynulá streda patrila sympatickému spevákovi Miroslavovi Budáčovi.

V roku 2007 prebiehalo na obrazovkách RTVS vysielanie šou Môj najmilší hit, kde sa okrem Radky Kaletovej z Reštartu predstavil aj Miroslav Budáč z Dobroče. Sympatický spevák si získal srdcia divákov svojim silným hlasom, pričom hudbe sa neprestal venovať ani po vypnutí kamier. Práve naopak, otecko dvoch krásnych dievčat je dnes vyťaženým spevákom, ktorý baví so svojou kapelou hostí na svadbách, zábavách i plesoch.

Maroš Molnár v absolútnom šoku:Miro z Extrémnych premien ho prekvapil…

Jeho tajnou túžbou však stále ostávalo nahrať vlastný album, čo mu napokon čiastočne splnil práve tréner Maroš Molnár. Vo finále šou Extrémne premeny totiž Mirovi oznámil, že už onedlho sa bude spolupodieľať na tvorbe hudobnej zložky k dlho očakávanému filmu Malá ríša. Práve k nemu naspievala titulnú skladbu ‚Zachovám si svoju tvár‘ fantastická Sima Martausová, ktoré je zároveň jej autorkou.

„Ja viem, že jeden z ďalších snov, je nahrať nejaké CD. Tu na Slovensku sa momentálne natáča jeden medzinárodný historický film. V mene produkcie, v mene režiséra, ktorý ma poprosil, aby som ti toto odovzdal, či by si nemohol nahrať zopár piesní, ktoré by sa potom použili v tomto filme,“ povedal Maroš Mirovi, ktorý neskrýval dojatie. Okrem jednej z najúspešnejších slovenských hudobníčok tak bude ďalšou hudobnou hviezdou filmu práve Miroslav!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/simamartausova, Markiza Video: YouTube