Raper Separ, ktorý je na hiphopovej hudobnej scéne už nejaký ten rok, tvorí v súkromnom živote harmonický pár so speváčkou Tinou. Tentokrát sa inak drsný muzikant spojil s hercom a komikom Michalom Kubovčíkom, ktorý pre neho napísal výstižný a jedinečný text!

Keď sa spojí výborný text, kvalitný hudobníci a ušľachtilá myšlienka, nemôže z toho vyjsť nič iné, ako jedinečný projekt. Práve v skladbe „KPR“, ktorú nahral raper v spolupráci s Michalom Kubovčíkom, sa ako odborná pomoc zúčastnil i doc. MUDr. Viliam Dobiáš PhD., ktorý hudobníkom pomohol s prezentovaním záchrany ľudského života.

„Do tohoto projektu som šiel, pretože si myslím, že je VEĽMI DÔLEŽITÉ, aby KAŽDÝ človek vedel podať prvú pomoc! No keď mi pred pár dňami skoro umrel kamarát pred očami a nebyť jedného duchaprítomného a skúseného človeka, ktorý ho 5 minút oživoval, až sa mu podarilo ho “nahodiť späť”, som si reálne uvedomil zmysel tejto spolupráce..
NEBERTE TO AKO RAPOVY KLIP! Berte to ako návod na to, ako pomôcť človeku, ktorý umiera. Skúste to vnímať a zapamätať si postup, pretože jedného dňa, možno niekomu reálne zachrániš život!“ napísal raper na sociálnej sieti Facebook. Za nás rozhodne palec hore!

Video: YouTube