Upírska sága “Twilight” síce od kritikov nedostala veľa chvály či pozitívnych ohlasov, no aj napriek tomuto faktu po celom svete spôsobila hotový ošiaľ. Filmy zarobili nemalé peniaze a hlavných hereckých hrdinov si obľúbilo mnoho ľudí rôznych vekových kategórií. Vo filme mala možnosť si zahrať aj Mackenzie Foy, ktorá stvárnila dcéru Belly a Edwarda.

Ako išiel film do finále, postupne sa v ňom objavovalo mnoho nových a dôležitých postáv. Medzi nimi bol aj potomok upíra, ktorý sa stal idolom mnohých mladých dievčat a smrteľníčky, ktorá tužila “prejsť na druhú stranu”. Mnoho ľudí sa stotožnilo s výberom dcéry Edwarda a jeho životnej lásky Belly. Od poslednej klapky ubehli štyri roky, kedy Renesmee bola rozkošné a malé dievčatko. V súčasnosti sa z nej pomaly stáva krásna mladá žena.

[sociallocker]Mackenzie je zase o rok staršia a ako šestnásťročná tínedžerka je aj bez akýchkoľvek líčidiel priam pôvabne krásna až étericky očarujúca. Je isté, že známa hnedovláska to vďaka svojej vizáži ešte ďaleko dotiahne a Hollywood si podmaní svojou prirodzenosťou.

Mackenzie počas natáčania obľúbeného filmu

A takáto fešanda z nej vyrástla

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/9hU5N3yCEv/?taken-by=mackenziefoy

 

Foto: Instagram, Facebook | Video: YouTube
[/sociallocker]