Kto by si nepamätal na výraznú Martinku P. zo Žiliny, ktorá sa pred rokmi uchádzala v šou Mama, ožeň ma o lásku Tibora? Upratovačka s veľkými finančnými problémami ale podľa všetkého zobrala život do vlastných rúk a dnes je šťastne zamilovaná.

Šou Mama, ožeň ma predstavila v roku 2013 viaceré výrazné tváre, ktoré rezonujú v pamäti Slovákov dodnes. Jednou z takých je nepochybne aj Martinka P. zo Žiliny, ktorá sa snažila získať si lásku Tibora, a to aj napriek tomu, že ju doma v tom čase čakal priateľ. Zdá sa však, že ich kompikovaný vzťah už nie je aktuálny.

Martinka sa totiž na jednom zo svojich profilov na sociálnej sieti chváli zábermi s mladším fešákom, ktorý jej venuje aj vášnivý bozk na líce. Pri fotke z roku 2017 nechýbajú ani Martinkine slová: „Môj najkrajší deň s mojím priateľom“. Je otázne, či je tento muž naozaj priateľom Martinky aj dnes, na jej profile však svieti slovíčko zasnúbená.

Upratovačka, ktorá si svojho času prešla aj veľkými finančnými problémami, sa ale rozhodla prihlásiť aj na známu zoznamku. Tam môžete objaviť vskutku odvážnu fotku Martinky s ružovými vlasmi a zamyslenou pózou. V každom prípade sa aspoň na prvý pohľad zdá, že táto žena zobrala svoj život, vlasy aj vizáž do vlastných rúk a od známej šou sa poriadne zmenila. Veď sa presdvedčte sami! Rovnako veľkou zmenou pritom prešiel po rovnomennej šou aj Tonko či smutný DJ Andrej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martina PREDTÝM

Martinka DNES

Zdroj │ Foto: TV Joj, Facebook/Martina P., badoo.com