Je to už pár rokov, čo sa na internete a v slovenských hudobných rebríčkoch objavoval spievajúci kaderník. Časom síce začal upadať do zabudnutia, no je rozhodnutý vrátiť sa na výslnie domáceho šoubiznisu vo veľkom štýle.

Reč je o kedysi známom slovenskom spevákovi Martinovi Kittnerovi (43), ktorý sa v minulosti pravidelne objavoval na hudobnej stanici s hitmi ako Čítam ťa rád či Prečítaj list. Tanečný diskotékový štýl Martina, alebo spievajúceho kaderníka (ako ho vtedy nazývali),  nikdy neopustil a ako prezradil pre Nový Čas, čoskoro chystá svoj veľký návrat s novým CD, na ktorom budú remixy jeho hitoviek, ale aj nové skladby.

Po kariérnom vzostupe Martina zasiahla ťažká psychická choroba v podobe mániodepresie, kedy občas ani nevychádzal z bytu. Tá ho však nezlomila a neodradila od tvorby a chuti vrátiť sa opäť na pódiá. Svoj comeback pritom vidí veľmi optimisticky: „Nahrávam štvrtý album, chcem tam mať 14 skladieb aj remixy najväčších hitov. Nech je to nadupané, tanečné, takú hudbu okrem mňa totiž na Slovensku nerobí nikto,“ bilancuje spevák na záver. V dohľadnej dobe sa tak možno dočkáme nejakého nového hitu.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, YouTube