Nedodržiavanie pravidiel má svoje následky. Svoje by o tom vedeli povedať účastníci reality šou Farma, ktorých čakalo poníženie pred televíznymi kamerami vo forme vyhadzovu. Spomínate si ešte, koho poslal hospodár Martin nekompromisne domov?

 

1. Tomáš Mrva (2. séria)

Tomáš si odchod zo statku zaslúžil práve porušovaním pravidiel. Réžia mu následne dala druhú šancu, vďaka čomu sa vrátil do šou tesne pred jej koncom. Skončil na druhom mieste, a následne vyhral siedmu sériu.

Tomáš Mrva

2. Ján Strausz (3. séria)

Pokiaľ sa vám jeho meno zdá povedomé, áno. Jedná sa o švagra slovenskej influencerky Zuzany Strausz Plačkovej. Ján sa na statku preslávil porušovaním pravidiel a agresiou, a tak musel ísť domov.

3. Renáta Kovárová (3. séria)

Renáta opustila šou naraz so svojim manželom Vladimírom. Zatiaľ, čo on prehral v duelovej aréne, ona nedodržala povinnosti sluhov, následkom čoho si musela zbaliť veci a vrátiť sa domov k deťom.

4. Patrik Mirga (5. séria)

Meno Patrika Mirgu musí hospodára Martina trápiť dodnes. Mladík sa totiž previnil zlou starostlivosťou o zvieratá, následkom čoho bolo takmer nutné zabiť až 70 oviec. To sa nakoniec podarilo zvrátiť, avšak Mirga si svoju druhú šancu nevážil a porušil trest od samotného hospodára. To znamenalo koniec.

5.Milan Lalík (8. séria)

Milan opustil šou kvôli vlastnému zlyhaniu. Počas noci, kedy všetci spali, sa vytratil do lesa a spôsobil tým problém nielen réžii, ale i samotným farmárom. Tí neskrývali strach o jeho život.

6.Eva Zelníková (9. séria)

Evin koniec bol ako z romantického filmu. Kvôli jej dobrému vzťahu so súpermi zavítal na statok priateľ, ktorého nechala doma. Skrátka, nevydržal pohľad na obrazovku, kde videl svoju partnerku s iným mužom. Kontakt s verejnosťou je však zakázaný, takže dlhovlasá blondínka prišla o šancu na finančnú výhru.

7. Matej Jurkovič (11. séria)

Matejov útok zaplavil celý internet. Rozhorčený farmár sa totiž pustil do bitky so súperom Rasťom, pričom mu uštedril “hlavičku” do čela. Náhle bol zo statku vylúčený, až neskôr sa ukázalo, že šlo o šikovne premyslený plán, ako ho dostať z hry.

8. Petra Pajáková (13. séria)

Zdravotné problémy skomplikovali pôsobenie sympatickej Petry. Tá strávila najviac času ležaním v posteli počas bolestí, a tak jej Martin nakázal zbaliť si veci a odísť domov skôr, než sa stihla “preležať” k úplnej výhre peňazí.

9. Peter Matejka (13. séria)

Peter Matejka bol dobrákom od samotného začiatku vysielania. Osudným sa mu stalo sluhovanie, kedy nedbanlivosťou pripravil o život tri morky. Dôvodom ich smrti bolo podchladenie, a tak v rámci pravidla “kus za kus”, išiel z kola von.

10. Imi “Baron” Štefanik (14. séria)

Najnovším prírastkom do zoznamu rebelov je aj Imi Štefanik. Agresia, výhražky o ublížení na zdraví a ničenie televízneho majetku ho pripravili o šancu získať 75 000 eur.

Lenka Horníková (10. séria)

Lenkino účinkovanie bolo síce krátke, no za to intenzívne. Mladá mamička sa stala jednou z prvých duelantiek, avšak nápor kamier nezvládla a počas noci pred duelom ušla tak, že si jej kroky nevšimol ani samotný štáb. Jej koniec sa teda nedá rátať za úplný vyhadzov.

Foto: Instagram, TV Markíza