Známy americký športovec si prešiel minulý rok doslova peklom. So svojou manželkou prišli o 19-mesačnú dcérku Emiline. Rok po tragédií majú ale opäť obrovský dôvod na radosť. Narodili sa im zdravé dvojičky!

Americký lyžiar Bode Miller sa musel počas uplynulého roka zmieriť spolu s manželkou Morgan s veľkou stratou. Počas návštevy u známych totiž spadla ich 19-mesačná dcérka Emeline do bazéna, pričom záchranárom sa už dievčatko nepodarilo zachrániť.

Po hroznej tragédií, ktorá nešťastným rodičom zlomila srdce, sa ale udial zázrak a manželia priviedli k svojim štyrom deťom ďalšie prírastky. Morgan totiž krátko na to otehotnela a lekári jej potvrdili neuveriteľnú správu – sú to dvojičky.

O tom, že sa ich rodinka rozrástla o ďalšie dva poklady, informovala natešená mamička na Instagrame: “8. november. Deň, ktorý nemohol byť lepšie zrežírovaný ako na to, aby som priviedla na svet týchto dvoch. Príbeh o narodení je šialený a nemôžem sa dočkať, aby som ho s vami zdieľala. Som neskutočne vďačná za všetky dary, ktoré mi moje dievčatko posiela,” uviedla naradostene s odkazom na dcérku v nebíčku. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/morganebeck