Športový svet je v smútku po nešťastnej udalosti. Mladý, len 18-ročný futbalista zomrel za tragických okolností, ktoré sú stále predmetom vyšetrovania… Čo sa vlastne športovcovi Alexeyovi stalo?

Futbalový svet je v slzách po šokujúcej správe o smrti mladučkého futbalistu († 18) z ruského klubu FC Lokomotiva. Alexey Lomakin odišiel do športového neba za záhadných okolností a vyšetrovanie jeho smrti momentálne stále prebieha.

Futbalový klub už vyjadril na sociálnej sieti úprimnú sústrasť a z informácie je šokovaný: „Sme šokovaní touto tragédiou. FC Lokomotiv chce vyjadriť hlbokú sústrasť rodine a priateľom Alexeja,“ píše sa na profile.

Mladý Alexey sa pritom nevrátil domov už 30. novembra a jeho nezvestnosť ohlásila na polícii znepokojená mama. Hoci si myslela, že jej syn si len vyšiel s kamarátmi vypiť,  časom sa mu nedalo už ani dovolať a svoj telefón si mal zabudnúť podľa informácii denníka TheSun v aute taxikára. Predpokladá sa, že chlapec zomrel na následky umrznutia. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter