Športový svet sa zahalil do smútku po šokujúcej správe. Len 37-ročný futbalista zomrel pred pár dňami nečakanou smrťou. Podľa prvých správ prišiel o život kvôli infarktu.

Športový svet sa spamätáva z ďalšej šokujúcej smrti športovca. Len 37-ročný futbalista Walter Martinez, ktorý hrával za Honduras, počas uplynulej nedele nečakane zomrel. Smutnú správu už potvrdila aj Honduraská futbalová asociácia. “So smútkom zdrvujúcim celú honduraskú futbalovú rodinu, vám s ľútosťou oznamujeme, že nás opustil Walter Julian Martínez,” uviedli na sociálnej sieti. Martinez pomohol Hondurasu do finále Svetového pohára v roku 2010 v Južnej Afrike, no naposledy hral pre salvádorský klub FAS. S milovaným futbalom sa rozhodol skončiť v roku 2015, kedy skóroval šiestimi gólmi v 20 stretnutiach.

K jeho smrti došlo pritom záhadným spôsobom. Pred pár dňami sa vybral so svojím kamarátom Josem Chepom Fernandezom do nočného klubu v newyorskom Bronxe, kde pobudli do neskorých nočných hodín. Potom sa vrátili do Fernandezovho bytu, kde o pár hodín objavil futbalistu ležať mŕtveho na dlážke v kúpeľni. “Bol som vo svojej izbe a keď som vyšiel, našiel som ho na dlažbe. Pokúšal som sa ho oživiť, no márne. Okamžite som zavolal pohotovosť, ktorá dorazila do pár minút, no už sa nedalo nič urobiť,” uviedol podľa informácii britského denníka TheSun zdrvený kamarát.

Podľa predbežných informácii mal stredopoliar napriek svojmu mladému veku skonať na srdcový infarkt. Okrem blízkych a kamarátov sú rovnako zdrvení aj fanúšikovia, ktorí mu na jeho počesť prinášajú pred štadión futbalového klubu kvety a tričká dresu. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter