Športový svet sa zahalil do smútku potom, čo sa na verejnosť dostala informácia o tragickom úmrtí mladej akrobatickej lyžiarky. Aj keď rodina a priatelia požiadali verejnosť o pomoc pri hľadaní športovkyne, po pár dňoch prišla tá najhoršia správa.

Koncom januára stratila rodina úspešnej akrobatickej lyžiarky kontakt so svojou dcérou Brittany George, ktorá reprezentovala Austráliu na najprestížnejších podujatiach v rokoch 2017 až 2020. Aj keď sa do pátrania po hnedovláske zapojilo množstvo ľudí, živú sa ju nájsť, žiaľ, už nepodarilo.

Po šiestich dňoch od výzvy bolo objavené jej strieborné vozidlo značky Mazda 2 a následne aj samotná lyžiarka. Tá mala podľa miestneho portálu Courier Mail spáchať samovraždu, zrejme z dôvodu depresii. Brittany, ktorá bola členkou Zimného olympijského inštitútu v Austráli, sa totiž nedokázala prebojovať na ZOH v Pekingu, pričom trpela aj zranením chrbta. „Športovcom som bola od dvoch rokov, teraz som čo? Teraz nemám identitu…“ uviedla len nedávno v podcaste Couching the Mind.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Courier Mail | Foto: IG/bg, couriermail, YouTube