Mladá slovenská speváčka, ktorá má na svojom konte množstvo úspešných hitov, vydala iba pred pár dňami nový sólový singel. Sympatická východniarka však k skladbe zverejnila aj trpkú životnú skúsenosť, ktorá sprevádzala vznik rytmickej skladby.

Speváčka Stefi, ktorá v minulosti pôsobila predovšetkým po boku hudobníka Mafia Corner, má na svojom konte nový veselý singel Cici Rici. 28-ročnú rodáčku z Humenného v uplynulých rokoch život skúšal, keď dvakrát bojovala s rakovinou, no ako sa zdá, na ružiach nemala ustlané ani po boku bývalého partnera. Ako priznala, expriateľ bol s ňou večne nespokojný, nechala si skákať po hlave, sebavedomí a uverila v jeho názor o tom, čo je dokonalé.

„Jediné obdobie, kedy sa mu pozdával môj zovňajšok, bolo v roku 2016, keď som ako onkopacient s krkom spáleným od ožarovania nemohla prijať žiadnu potravu ani tekutinu. V priebehu 3 týždňov som schudla asi 8 kíl, no ani vtedy si neodpustil poznámku, že keď schudnem pod 50 kíl, tak bude cca spokojný. Krk sa po ožiaroch zahojil a ja som si konečne mohla vychutnať všetky obľúbené jedlá. Zachutili mi aj tie neobľúbené. Z 52 kíl bolo časom 65 a keby som začala menovať bolestivé poznámky a situácie z jeho strany, nazbierané za 5 rokov nášho (ne)vzťahu, nevmestím to tu,“ otvára bolestivú skúsenosť speváčka, ktorá je dnes v harmonickom vzťahu po boku partnera Tomáša.

Ako dodáva, v minulosti nezniesla svoje telo a smútok dokonca utápala v alkohole. „Prepojiť môj príbeh o zlomenom sebavedomí s obľúbeným hudobným žánrom, ktorým chcem ľudí prioritne zabávať, vôbec nebolo jednoduché, no chcela som, aby vo finále znela jednoducho, veselo, a aby zároveň podporila tie, ktoré to potrebujú,“ hovorí o novej skladbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Nový singel Cici Rici

Zdroj: FB/StefiOfficial