Zuzana Haasová a jej partner Martin, prežívajú najťažšie obdobie života. Herečka prišla o dieťatko v ôsmom mesiaci tehotenstva!

[sociallocker]Bolesť  z tejto obrovskej straty je o to horšia, že počas troch rokov prišla Zuzka už o druhé dieťa. V roku 2013 prišla o dcérku Karolínku, na ktorú sa s Martinom veľmi tešili. V týchto smutných dňoch jej sú práve on a dcérka Romanka, najväčšou oporou.

Zuzana, Martin a Romanka už roky tvoria harmonickú a šťastnú rodinku. Obaja partneri však túžili aj po spoločnom dieťatku. Po tom, čo v šiestom mesiaci tehotenstva prišli o vytúženú Karolínku, herečka opäť otehotnela. Na nový prírastok do rodiny sa všetci nesmierne tešili. Hoci je Zuzana diabetička, tehotenstvo zvládala skvelo. Chodila na pravidelné kontroly a ešte v pondelok bolo všetko v poriadku. Keď však prišli s partnerom na utorkovú kontrolu, doktorka im povedala hroznú správu. Dieťatko už bolo mŕtve. „Veľmi sa tešili na synčeka. Dali mu meno Šimonko. Lekárka im však musela oznámiť, že Šimonko, bohužiaľ, nedýcha. Zuzka tak musela ísť okamžite do sály,“ prezradill zdroj blízky dvojici.

Zuzana a Martin na udalosti OTO 2016 ešte netušili, čo ich čaká
Zuzana a Martin na udalosti OTO 2016 ešte netušili, čo ich čaká

Herečka na vlastnú žiadosť vo štvrtok odišla z nemocnice, a z tejto obrovskej tragédie sa zotavuje doma, v kruhu svojich najbližších. K smutnej udalosti v ich živote sa pre cas.sk vyjadril aj Martin: „Narodenie dieťaťa nie je samozrejmosť, je to zázrak, ktorý my ľudia neovplyvňujeme. Dôležité je, že je Zuzka v poriadku. Ideme ďalej.Ďakujem celému tímu lekárov, že to dotiahli až do tohto momentu,“ dodal Martin, ktorý Zuzanu a jej dcéru Romi, nadovšetko miluje.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]