16. februára začala televízia Markíza v spolupráci s Novou vysielať šiesty ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Kým castingov sa zúčastnili stovky spevákov z oboch krajín, päťčlenná porota vyselektovala TOP 10 súťažiacich, ktorí v dvoch finálových kolách zabojovali o prestížny titul a finančnú výhru.

Česko a Slovensko spoznalo svoju šiestu spoločnú Superstar! Po mimoriadne napínavých vystúpeniach, kedy všetkými súťažiacimi viditeľne lomcovali emócie, diváci rozhodli o novej hviezde domácich pódii. Po minuloročnej víťazke Tereze Maškovej vyhrala súťaž o vysnívaný titul a sumu 75 000 € 19-ročná Barbora Piešová.

Kým na úvodný casting prišla mladá speváčka v šedej mikine bez štipky make-upu, postupom času sa z nej stala doslova Femme Fatale. Rodáčka z Prievidze patrila k okamžitým favoritom šou, avšak svoj status hviezdy výrazne podčiarkla vystúpením v semifinále. Tu odpálila jeden z najväčších popových hitov I Will Survive, pričom sa týmto číslom zaradila k absolútnym favoritom celej šou.

Nedeľné grandfinále Superstar, v ktorom čerstvá mamička Monika Bagarová ukázala dcérku Rumiu, odpálila svojim výkonom práve nová víťazka relácie. Všetci súťažiaci zaspievali jeden zahraničný a jeden slovenský hit, po čom nasledovalo prvé vyraďovanie. Z piateho miesta sa s divákmi rozlúčil sympatický Giovanni Ricci, kým zo štvrtého miesta ho nasledovala Dominika Lukešová. Trojica superfinalistov napokon zaspievala skladby, ktoré sa im v súťaži najviac podarili, avšak dievčatá značne prevalcovali emócie.

Viac ako 660-tisíc sms hlasov napokon rozhodlo, že na treťom mieste sa umiestnil Martin Schreiner, strieborná priečka patrí Diane Kovaľovej a Superstar sa stáva Barbora, ktorá na pódiu doslova skamenela. Jej prvou reakciou na výhru vo výške 75 000 € napokon bolo, že si konečne kúpi nové tlmiče na auto, pričom v značnom šoku poďakovala predovšetkým vizážistom, že z nej urobili ženu. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/tvmarkizaofficial, superstarcs