Relácia Bez Servítky sa po letnej pauze vrátila späť na televízne obrazovky a okrem kontroverzných postavičiek prináša aj tie známejšie. Jednou z nich je i Rebecca, ktorú možno niektoré dámy poznajú zo sociálnych sietí. 

Módna návrhárka a spisovateľka Rebecca Justh (66) sa nehanbí a ženy vo svojom veku povzbudzuje, aby žili svoj život bez ohľadu na to, že už nemajú 30. Stále dokonca ohuruje dokonalými krivkami, stará sa o seba, extravagantne sa oblieka a užíva si pozornosť ľudí okolo. Nemá problém ani s pikantnejšími témami a otvorene hovorí takmer o všetkom. 

,,Už odmalička som priznávala svoj vek, pretože som vedela, že raz musím povedať pravdu, a aby ma niekto pristihol pri klamstve… to nie! A v konečnom dôsledku to nemalo a nemá význam,“ priznáva na Instagrame.

Okrem iného je aj autorkou knižnej série „Mám 60 rokov, no a?“, kde ženám predáva svoje skúsenosti a opisuje, ako sa drží v takej dobrej forme. ,,Dámy, po 66 rokoch si už môžete dovoliť čo len chcete. Nedajte sa nikým a ničím zastaviť. Nikdy neviete, kedy je koniec, preto žite!“ znejú jej pozitívne a motivujúce slová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/rebeccajusth, TV JOJ