Súťažiaci Farmy 15 sa po finále opäť venujú tomu, čo majú radi, alebo sa púšťajú do úplne nových výziev. Ema Minarovjech sníva o kariére cosplayerky, v rámci čoho už podstúpila svoju prvú premenu.

Kým Azra Sokira si po Farme nechala na estetickej klinike upraviť kontúry tváre, jej kamarátka Ema Minarovjech sa taktiež pustila do svojej premeny. Avšak zatiaľ len krátkodobej.

Azra po Farme podstúpila premenu tváre: Rozdiel zbadáte hneď!

,,Ja sa strašne teším, že po Farme budem asi robiť cosplay, sa budem prezliekať za postavičky. Vieš, také že anime. Chcem si založiť On*y Fans a vlastne chcem si nalákať ľudí na to, aby kupovali moje fotky. V tých kostýmoch. To by bolo super, nie?” Ema sa zmienila ešte na statku pri debate s Luciou. Doma tak nezaháľa a pustila sa do svojho prvého fotenia, pri ktorom jej Azra urobila pekný make-up a Denis sa postaral o samotné fotografie.

Aby Ema vyzerala ako dokonalá cosplayerka (osoba, ktorá sa vďaka kostýmu, make-upu a väčšinou aj parochni premení na postavu z anime, hry alebo filmu), obliekla sa do se*y oblečka a na hlavu si nasadila krátke platinové vlasy. Tak čo, spoznávate ju?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eimy (@emi_minarovjech)

Zdroj/Foto: Instagram/emi_minarovjech