Kým nedávno divákov TV JOJ prekvapila v relácii Bez servítky účasť Barbory Balúchovej, v uplynulom týždni sa im predstavila ďalšia známosť Borisa Kollára, bývalá finalistka Miss Universe SR Miroslava Fabušová. Tá bola svojho času prepieraná v médiach kvôli kauze s predsedom Národnej rady Slovenskej republiky, keď s ním bola v limuzíne v čase, kedy havaroval v uliciach Bratislavy.

Miroslava Fabušová nie je pre Slovákov žiadnou neznámou, pričom hovoriť sa o nej začalo predovšetkým v súvislosti s Borisom Kollárom. Bývalá účastníčka súťaže krásy sedela v jeho limuzíne v čase, kedy havaroval, pričom o pár týždňov neskôr prežila ďalšiu nehodu. Vo februári 2021 ju dokonca mali policajt chytiť v Rovinke pri Bratislave s 1,33 promile alkoholu, v dôsledku čoho bola eskortovaná na policajné oddelenie.

39-ročná brunetka sa tento raz ukázala divákom relácie Bez servítky, za čo zožala mimoriadnu vlnu kritiky a v komentároch na sociálnych sieťach ju skutočne nešetrili. Okrem negatívnych reakcií na jej správanie pred kamerami si mnohí zgustli aj na fotografiách, ktoré zverejňuje na Instagrame, pričom väčšina sa zhoduje na tvrdení, že Instagram vs. realita sú zásadne odlišne. Čo myslíte, spoznali by ste Mirku na fotkách zo sociálnej siete?

Miroslava Fabušová v Bez servítky

Miroslava Fabušová na Instagrame

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/mirkafabus, TV JOJ