Adriana Poláková na začiatku mája verejne oznámila, že po 16 rokoch končí v markizáckej relácií Teleráno. Mnohí fanúšikovia zostali v šoku, keďže tu má rodinu, a taktiež na Slovensku podniká. Jej srdce ju však ťahá za partnerom Christianom do Rakúska.

Moderátorka v auguste oficiálne odchádza z televízie Markíza. Riadenie cukrárne a bistra prenechala svojim deťom Jurajovi a Lucií. Obľúbená pekárka tak začína novú kapitolu života s partnerom Christianom v Rakúsku. Dokonca sa nedávno pochválila novým domovom, ktorý vyráža dych.

3-izbový byt v Malinove totiž vymení za kaštieľ, ktorého história siaha až do roku 1789. ,,Pôvodný štýl domu je z 19. storočia a prístavba už bola realizovaná v 20. storočí. Zaraďujú ho do neskorého klasicizmu, no nájdeme tu aj stopy baroka. K domu patrí aj park, ktorý má asi jeden hektár a je zapísaný ako historicky chránená pamiatka, rovnako ako kaštieľ. V kaštieli sa nachádzajú aj pôvodné kachle. Je ich päť a sú stále funkčné,” povedala 44-ročná brunetka pre markizu.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: IG/adriana_polakova, TV Markíza