Najnovšia séria Farmy sa do histórie zapíše zrejme svojou extrémnou kontroverznosťou. Hneď v prvé týždne mohli byť diváci svedkami agresívneho výbuchu Imricha Štefánika a neskôr emočného kolapsu Evy Schwardy. K celej šou sa najnovšie vyjadrila i bývalá účastníčka!

Stanka Klčová sa vo vidieckej súťaži predstavila v roku 2021 po boku súťažiacich ako Eva Vajsová, Miroslav Pajtáš, s ktorým mala chvíľkový románik, či samotný víťaz Miroslav “Mesut” Debnár. Ako sympatická blondínka z Čachtíc priznala, ich ročník sa od súčasnej Farmy v niečom líšil.

Na svojom profile sa Stanka vyjadrila práve k nedávno vylúčenej Schwardy. „Keby sme mali my všetko takto riešiť pred rokom, tak nič iné nerobíme, len niečo po sebe hádžeme. To nie je riešenie,” uviedla na margo Evinho útoku na Šimona, kedy na neho hodila keramický hrnček.

Klčová si servítku pred ústa nedávala a ďalej pokračovala v prskaní svojho názoru na sociálnu sieť. „Uvedomila som si, že aj tak sme to tam my všetci dobre ustáli, že nikto nikoho fyzicky nenapadol alebo nemal nejaké vyhrážky,” uviedla otvorene, s čím súhlasilo množstvo jej fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/iamsatanka, voyo.markiza.sk