V sobotu (11. decembra) sa na obrazovkách Markízy uskutočnilo finále reality šou Farma 13, kde diváci spoznali po viac ako troch mesiacoch vysielania víťaza. Okrem finalistov sa však na pomyselnom pódiu ukázala aj vypadnutá Stanislava Klčová, ktorá zaspievala skladbu Páslo dievča pávy.

Reality šou Farma 13 prišla do svojho úspešného konca, pričom mnohí zo súťažiacich si prešli po vypadnutí výraznou premenou. Jednou z tých, ktorá bola počas finálového večera doslova neprehliadnuteľnou, je Stanka, ktorá divákov prekvapila skutočne jedinečným výzorom. Výrazne napichané pery doplnila masívnymi riasami a dlhými blond vlasmi, ktoré jej siahali až pod pás.

Aj keď sa kráska cítila fantasticky, diváci ju na sociálnych sieťach absolútne nešetrili a bez servítky zdieľali svoje negatívne názory na jej výzor. “Bez ohľadu na to, kto si čo myslí, aj tak by ste sa mali vždy rozhodovat podľa seba. Nevadí, že ťa nikto nepochopí, dôležité je, že to tak chceš TY!” napísala, kým z kritiky si ťažkú hlavu nerobí.

“Vždy som sa snažila byť iná. V zmýšlaní, v názoroch, v spôsobe života, ale aj napríklad takouto prezentáciou. Robiť to, čo by neurobila väčšina kvôli strachu, že ako ich zoberie niekto iný, je SUPER oslobodzujúce!” povedala s nadhľadom exfarmárka, pričom priznala, že pery mala pichnuté už pred Farmou.

“Mne osobne sa to páči, a keďže je to čerstvá práca, vyzerajú byť väčšie, ale ten materiál pracuje a pery potom budú vyzerať prirodzenejšie,” upresnila s tým, že sa nechystá podstupovať ďalšie úpravy zovňajšku. A ako hodnotíte premenu Stanky vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/iamsatanka, farma.markiza