Stanka v slzách:Na Farme má lásku, zvonku sa ozval muž, ktorý ju miluje!

Dátum:

Reality šou Farma 13 je už naplno rozbehnutá, pričom po prvých dueloch na statok zamierili aj noví pastieri. Kým v uplynulých sériách nebola pred kamerami núdza o zamilované páriky, v aktuálnom ročníku sa k sebe majú len Stanka Klčová a Miroslav Pajtáš. Ako sa však zdá, tomu je nateraz koniec!

Takmer okamžite po príchode na statok sa do seba zapozerali blondínka Stanka so svalovcom Miroslavom, aj keď ich vzťah neraz pripomína talianske manželstvo. Rýchle vzplanutie napokon prerušil nečakaný darček, ktorý prišiel 24-ročnej rodáčke z Čachtíc k narodeninám. Okrem mäsa od štábu totiž doručili oslávenkyni aj kyticu ruží s listom od neznámeho adresáta, ktorý ju dojal k slzám.

Aj keď Stanka prezradila, že v minulosti tvorila pár s cudzincom, pričom sa nevyhla ani domácemu násiliu, zdá sa, že doma ju čaká aj niekto iný! ,,Vlastne som nevedela, čo tam je, aj keď som vnútorne vedela,” prezradila blondínka. ,,Ahoj, láska! Dnes máš svoj veľký deň, a keď už máš tie narodeniny, chcem ti popriať z celého srdca, ktoré patrí len a len tebe, všetko len to najlepšie, dievčati pod slnkom, lebo si to zaslúžiš,” prečítala nahlas.

,,Hlavne veľa síl, ktoré budeš teraz určite potrebovať. Tiež veľa energie a zdravia, veľa lásky, o to sa, samozrejme, postarám ja, a všetko ostatné, po čom tvoje nádherné srdce túži. A keď sa to celé skončí, tak bude po mojom boku stáť ešte silnejšia a odhodlanejšia žena. Žena, ktorá vie, čo chce a ide si za tým,” znejú slová v liste.

,,Neviem sa dočkať momentu, kedy sa znova uvidíme a zahltím ťa miliónmi bozkov, ktoré by som ti tak rád dal, pretože si ani nevieš predstaviť, ako moc mi chýbaš už od prvého dňa, čo sme si nezavolali. Tak ešte raz, chýbaš mi, vyhraj to a milujem ťa!” dočítala Stanka so slzami v očiach. Aj keď išla do reality šou ako nezadaná žena, Lune napokon predsa len priznala, že má doma niekoho, kto ju čaká. A kým Stanka sa nad milostným trojuholníkom trápi, zatiaľ netuší, že fanúšikom sa ozvala žena, ktorá má, naopak, blízko k jej farmárskej láske Mirovi!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: TV Markíza, VOYO, Instagram/farma.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...