Stanka Klčová, ktorá sa do povedomia divákov zapísala počas 13. série reality šou Farma, prežíva smutné chvíle. Na sociálnej sieti sa s fanúšikmi podelila o ťažký životný okamih. Na večný odpočinok totiž odišiel jej blízky človek a člen rodiny, ktorého veľmi milovala.

Stanka Klčová z Farmy 13 priznala na sociálnej sieti, že prežíva obrovský smútok. S fanúšikmi sa podelila o bolesť z toho, že pred pár dňami zomrel jej milovaný starý otec. „Už si anjel. Môj anjel…,“ napísala k spoločnej čiernobielej fotografii.

Ďakujem, že si. Že si v mojom živote a že práve TY si ten najlepší dedo na svete. Si dedo, ktorého mi môže celý svet závidieť,“ pokračuje smutná farmárka. Stanka si zaspomínala na chvíle, kedy jej dedko robil tú najlepšiu paštétu, keď po ňu prišiel počas búrky a hrmenia alebo ju učil pripraviť plnku do kuraťa.

Krásna blodnínka odkázala starému otcovi do neba, že ho miluje a bol pre ňu vždy výnimočný. Mrzí ju však, že už nikdy spolu neurobia dôležitý životný krok: „Prajem si len ten zázrak, Bože, aby si bol znova zdravý a bol tu s nami ešte aspoň 20 rokov. Aby si bol práve ty ten, kto ma odvedie raz k oltáru, keď raz nájdem muža tebe podobného… vždy som o tom snívala,“ priznáva so zármutkom. Známy farmár zo 14. série má nový vzťah so slovenským spevákom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/imstanka, Televízia Markíza