Je tomu len zopár hodín, čo diváci spoznali trinásteho výhercu reality šou Farma, ktorým sa stal Miroslav “Mesut” Debnár. Favorizovaný finalista bojoval o 75-tisíc eur vo vyrovnanom súboji s Evou Vajsovou a Dávidom Horákom, pričom išlo o poriadne napínavú šou.

Reality šou Farma 13 prišla do svojho úspešného konca, ktorý vyvrcholil veľkolepým finále. Toho sa okrem moderátorky a rodín finalistov zúčastnili aj bývalí farmári, ktorí pred príchodom nešetrili na svojom zovňajšku. Snáď najvýraznejšou z prítomných bola semifinalistka Stanislava Klčová, pričom tá nesedela iba v hľadisku.

Zmenená na nepoznanie totiž prikývla na spolupráca s hudobníkom Mariánom Čurkom, ktorý sa stará o hudbu v reality šou, a naspievala s ním skladbu Páslo dievča pávy. Stanka pieseň zaspievala s kvetinovým vencom na predĺžených vlasoch a v zelených šatách, pričom si vyslúžila veľkú pochvalu aj od moderátorky Evelyn.

“Keď mám byť úprimná, tak je to úplne skvelý zážitok, a ako sa hovorí: ‘Farma 13, čakajte nečakané,’ ako aj vy, diváci, ste nečakali, že budem spievať a priznám sa, že ani ja. Ale ďakujem veľmi pekne za takúto príležitosť, veľmi som si to užila a dúfam, že aj vy,” odvetila Stanka.

Vystúpenie Stanky si môže pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk