Stanke po škandáli s alkoholom za volantom: TOTO nikto nečakal!

Dátum:

Richard Stanke (52) má nemalý problém. Po jazde s alkoholom v krvi spôsobil nehodu a škodu 6-tisíc eur. Aj keď bolo doteraz okolo herca po škandále ticho, všetko sa zmenilo. Toto zrejme nečakal nikto! 

Richard Stanke si v nedeľu zavaril na nemalý problém. Do auta sadol s alkoholom v krvi a napokon spôsobil nehodu a škodu 6-tisíc eur. Našťastie sa nikomu nič nestalo, no herec po príchode policajtov nafúkal 0,75 promile a prišiel o vodičák.

Slováci mu tento prešľap nedarovali a na sociálnej sieti mu začali okamžite posielať tvrdé odkazy. Keďže bol jednou z výrazných tvárí pochodov Za slušné Slovensko, práve jazda pod vplyvom alkoholu bola vodou na mlyn všetkým odporcom tejto verejnej aktivity. Stanke na otázky Nového Času o svojom prešľape najprv tvrdo odmietol hovoriť: „No a čo s tým? Žiadne vyjadrenie k tomu nebude,“ znela prvotná reakcia herca, no na druhý deň svoju odpoveď prehodnotil a napokon sa k incidentu vyjadril.

Podľa jeho slov bol pritom na oslave v sobotu večer, kde pil víno naposledy o jednej v noci. V nedeľu ráno potreboval šoférovať, no domnieval sa, že alkohol už v krvi mať nebude: „Na kruhovom objazde som vošiel na obrubník, a keďže som si poškodil koleso, nemohol som pokračovať v jazde a zavolal som odťahovú službu. Po nej sa tam objavili aj policajti. S vedomím, že som pred jazdou nepil, som bez problémov absolvoval dychovú skúšku. To, že bola pozitívna, ma prekvapilo a ospravedlňujem sa za to. Doteraz som nikdy takýto problém nemal a nikdy by som s vedomím, že som pred jazdou pil alkohol, nesadol za volant,“ priznal šokujúce slová.

Stanke si nasypal popol na hlavu

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/ISU – Iniciatíva slovenských učiteľov,

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...