Stano Zeman bol v markizáckej šou Extrémne premeny ďalším hrdinom v boji s nadbytočnými kilogramami. Je zarážajúce, že sám nemá rád obéznych ľudí, aj keď medzi nich ešte donedávna patril. Aj z tohto dôvodu sa rozhodol radikálne zmeniť svoj život.

Stanovi pri prvom vážení ukázala váha neuveriteľných 188 kilogramov. Lekárka mu pri zdravotnej kontrole oznámila, že mu hrozia vážne ochorenia, ktoré môžu byť pre neho čoskoro fatálne. S obrovským odhodlaním sa tak pustil do cvičenia a zmeny stravovacích návykov.

34-ročný muž poriadne zabral a tvrdá drina sa mu vyplatila, keďže sa mu podarilo zhodiť desiatky kilogramov už v priebehu pár mesiacov. Z jeho výsledkov bol prekvapený aj samotný Maroš. S úbytkom váhy sa však rodákovi z Bratislavy čoraz viac zvyšovalo sebavedomie a pocítil väčší záujem zo strany žien. Dokonca sa odsťahoval aj od svojej milovanej mamy do prenajatého. bytu.

Do natáčania záverečného večera však zasiahla pandémia koronavírusu, v dôsledku čoho sa v štúdiu nachádzala iba Stanova mama a sestra. Tisícky divákov však čakali na jeho finálny vzhľad, ktorým nakoniec všetkým vyrazil dych. Napokon sa mu podarilo schudnúť úžasných 92 kilogramov a ručička na váhe sa zastavila na čísle 96.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk