Jedným z párov novej markizáckej šou Svadba na prvý pohľad sú aj Gabika so Stanom. Zdá sa, že spomedzi účinkujúcich majú najväčšiu šancu vytrvať v manželskom zväzku. Obaja sa však stále spoznávajú, a predovšetkým rodák z Košíc dokáže svoju polovičku pravidelne poriadne šokovať.

Vzťah novomanželov sa zatiaľ vyvíja veľmi hladko, pričom sa u nich iba zriedka objavujú nezhody či hádky. Po rýchlej svadbe a medových týždňoch majú konečne možnosť spoznať jeden druhého v spoločnej domácnosti. Nie raz tak príde na témy, ktoré zaskočia predovšetkým 29-ročnú veterinárku.

Dvojica sa totiž rozhodla navštíviť Stanovu rodinu, pričom spoločne plánovali aktivity na druhý deň. IT technik navrhol, že by sa mohli prejsť po cintoríne, respektíve okolo kostola. Vtedy nečakane zahlásil: ,,Ináč na cintoríne sa veľmi dobre spí. Keď cestujem, tak volím rád cintorín,“ povedal s úsmevom Gabike.

Túto netradičnú záľubu vysvetlil tým, že na cintoríne je vždy dostupná voda, pokosený trávnik a pokoj. Rodáčka zo Svidníka nemohla byť vo väčšom šoku. ,,Mňa by to ani nenapadlo si tam ľahnúť. Sa otočím, vedľa hrob, vedľa sa otočím, hrob,“ zdesene zareagovala brunetka. Stano túto tému ukončil vyjadrením, že iba vykonáva svoju ,,potrebu“ spánku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: markiza.sk